Tvoření s dětmi – úroveň EASY

Vítejte na dětských stránkách – stránkách, kde neustále a pilně shromažďujeme výtvarné náměty, postupy a nápady pro děti a jejich rodiče. Budeme moc rádi, když nám s tím pomůžete.

TVOŘENÍ S DĚTMI A PRO DĚTI JE OZNAČENO JAKO #EASY ÚROVEŇ

Máme pro vás i obtížnější projekty označené jako #MEDIUM a #PROFI.

 

Všechny video nápady a postupy zde uveřejňujeme vždy zdarma – dostupné pro kohokoliv a kdykoliv.

Chcete, aby vaše dítě spíše tvořilo nebo trávilo život u monitoru?

Jde nám totiž o to, překonat snadno dostupnou zábavu, která je dětem přímo vnucována v TV, počítačích, tabletech a mobilech. Přitom věříme, že každému rodiči jde o to, aby právě jejich dítě bylo tvořivé (dnes se říká spíše kreativní), aby mělo spoustu nápadů, vědělo si se vším rady, bylo inteligentní a v životě úspěšné. Cítíte ten rozpor? Cítíte, že s tabletem v ruce toho příliš mnoho nevytvoří?

Dítěti vždy příkladem!

Musíme si uvědomit, že dítě během svého vývoje kopíruje nejbližší vzory. Děti rodičů, kteří něco neustále vymýšlejí, podnikají a radostně tvoří (i s dětmi), bývají obecně mnohem tvořivější. Tak pojďte na to i vy! Uvidíte, že to bude radost! Vyberte si jakýkoliv nápad a pusťte se do jeho realizace. Osobně jsme každý postup vyzkoušeli a rádi vám poradíme! Pod každým návodem je prostor pro komentáře – zde vložte váš dotaz.

Scroll to top